کلینیک طب سوزنی دکتر فرهاد صبری

تلفن مطب
۲۲۸۸۵۰۹۰ - ۲۲۸۵۳۸۲۹

۸۸۷۸۴۵۵۸ - ۸۸۷۸۴۵۵۹

  ۰۹۱۲۱۲۴۰۷۷۸

 

  farhadsabri@yahoo.com

  • کلینیک طب سوزنی دکتر فرهاد صبری
Free Joomla Modules

طب سوزنی به دلیل اینکه موجب تنظیم چی یا energyدر بدن میشود می تواند دردرمانبیماریهای گوارشی مثل زخم معده، زخم اثنی عشر، اسهال، یبوست مزمن، انواع کولیت های روده ای،  نفخ شکم، چاقی  و لاغری که خود از بیماریهای شایع گوارشی و متابولیسمی محسوب می گردند موثر باشد.

چون تنظیم چی و  energyاز طریق طحال به معده و روده ها انجام میشود سبب تنظیم این اورگانها شده و بواسطه تنظیم سیستم عصبی سمپاتیکی و پارا سمپاتیکی کمک به بهبود ترشحات گوارشی و شبکه های عصبی مربوطه نموده و علاوه بر درمان مشکلات نسجی مربوطه کمک زیادی به متعادل کردن سیستم متابولیسم دستگاه گوارش و همچنین رفع استرس و ایجاد ارامش عصبی می نماید که از بسیاری از اثرات دارویی مفید تر و بدون هیچگونه عوارض دارویی بطور طبیعی باعث درمان بیماران می گردد. در حالیکه همه می دانیم داروها همگی دارای عوارض زیادی هستند، ولی طب سوزنی بدون عوارض- به شرطی که بوسیله پزشکان دوره دیده و دارای پروانه طب سوزنی از سازمان نظام پزشکی انجام شود - خواهد بود.

دوره درمان مانند قبل 3 دوره 10 جلسه ای خواهد بود که معمولا بعداز 10 جلسه علایم بهبودی حاصل می گردد تا بیماران با امید بیشتری بتوانند دوره های بعدی درمان را ادامه بدهند.

 

اثر روش طب سوزنی برروی بیماریهای سیستم مغز و اعصاب، بیخوابی، دلهره، اضطراب، دلشوره -وسواس- و افسردگی بسیار خوب است و در بسیاری از مقالات دانشگاهی و سایت های معتبر پزشکی بعنوان یک روش درمانی خوب و بدون عارضه و طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد البته در مواردی که بیمار سالهاست که بصورت مزمن و طولانی مبتلا به بیماری اعصاب است هرگز نمی بایست با شروع درمان طب سوزنی داروهای قبلی خود را بطور ناگهانی قطع نماید بلکه باید اجازه دهی طب سوزنی بتدریج سیستم مغز و اعصاب وی را تنظیم نموده و حداقل بعداز 10 جلسه که میزان اندورفین-داینورفین -سروتونین و کاته کولامین های طبیعی بدن و مغز و اعصاب بالا رفت و به میزان طبیعی رسید تحت نظر پزشک خود بتدریج داروهای خود را کاهش دهد.

 

ادامه مطلب...

اثرات طب سوزنی روی کمر درد در 2 جهت اثر می کند :

1-روی کمردردهایی که بعلت گرفتگی و اسپاسم دچار درد شدید شده اند .

2- روی بیمارانی که در اثر بیرون زده گی دیسک دچار درد وگاهی با انتشار درد به پاها که بعلت تحریک عصب سیاتیک می باشد.و علاوه بر کمر درد درد شدید توام با بی حسی از قسمت ران به پایین پا و حتی انگشتان وجود دارد .

ادامه مطلب...

مطلبی که خدمت بیماران محترم می خواستم بگویم، اهمیت بسیار زیاد مشاهده زبان، رنگ چهره، چشم و بخصوص معاینه نبض ها در درمان به روش طب سوزنی است. زیرا در طب سوزنی سندروم هایی وجود دارد که برای شناخت انها لازم است از طریق مشاهده زبان، رنگ چهره،  چشم و با گرفتن نبض 3 منطقه از دست راست و3 منطقه نبض از دست چپ پزشک حاذق و دوره دیده دردانشگاه کشور چین و یا سایر کشورهای معتبر که پروانه ارایه طب سوزنی در مطب از سازمان نظام پزشکی را داشته باشند و تبحر در طب سوزنی داشته باشند می بایست قبل از سوزن زدن به بیماران این معاینات طب چینی را انجام دهند و بعد از رسیدن به نتایج مشکلات اورگانهای بدن نسبت به سوزن زدن دقیق اقدام کنند تا بیماران به نتایج مطلوب برسد. دقیقا همین نکات است که نتیجه درمان را در بیماران حتی برای یک بیماری متابولیسم مثل چاقی یا لاغری تغیر میدهد . زیرا با معاینات کلینیکی دقیق می توانیم پی ببریم ایا بیمار سندروم گرمایی است (heat syndrome)یا سندروم سرمایی (cold syndrome)میباشد. سپس بسته به فهمیدن مشکلات اعضای داخلی نسبت به سوزن زدن در نقاط مربوطه اقدام نماییم . این معاینات در این مطب برابر استاندارد با یک بار ویزیت شدن اولیه انجام می گردد.

 

معاینات طب سوزنی

 

معاینات طب سوزنی

 

فواید شگفت انگیز طب سوزنی در کسب زیبایی

همانطور که قبلا به حضورتان توضیح داده¬ام اکنون در بسیاری از نقاط دنیا ازجمله آمریکا - فرانسه- آلمان و بسیاری از کشورهای دیگر از استفاده نخ های مخصوص در نقاط طب سوزنی صورت بمنظور بزرگ کردن گونه ها با نخ screw , و رفع چین و چروک با نخ های مخصوص monoولیفتینگ یا کشش موضعی صورت و جوانسازی با نخ مخصوص coag و بالا کشیدن ابروها، سینه ها و باسن با نخ های مخصوصpdo و با انواع آن مبادرت به درمان بدون انجام جراحی می شود. که در این کلینیک طب سوزنی نیز با وقت قبلی این روش های زیبایی انجام می شود.

زیبایی پوست صورت با طب سوزنی

ادامه مطلب...