کلینیک طب سوزنی دکتر فرهاد صبری

تلفن مطب
۲۲۸۸۵۰۹۰ - ۲۲۸۵۳۸۲۹

۸۸۷۸۴۵۵۸ - ۸۸۷۸۴۵۵۹

  ۰۹۱۲۱۲۴۰۷۷۸

 

  farhadsabri@yahoo.com

  • کلینیک طب سوزنی دکتر فرهاد صبری
Free Joomla Modules

طب سوزنی به دلیل اینکه موجب تنظیم چی یا energyدر بدن میشود می تواند دردرمانبیماریهای گوارشی مثل زخم معده، زخم اثنی عشر، اسهال، یبوست مزمن، انواع کولیت های روده ای،  نفخ شکم، چاقی  و لاغری که خود از بیماریهای شایع گوارشی و متابولیسمی محسوب می گردند موثر باشد.

چون تنظیم چی و  energyاز طریق طحال به معده و روده ها انجام میشود سبب تنظیم این اورگانها شده و بواسطه تنظیم سیستم عصبی سمپاتیکی و پارا سمپاتیکی کمک به بهبود ترشحات گوارشی و شبکه های عصبی مربوطه نموده و علاوه بر درمان مشکلات نسجی مربوطه کمک زیادی به متعادل کردن سیستم متابولیسم دستگاه گوارش و همچنین رفع استرس و ایجاد ارامش عصبی می نماید که از بسیاری از اثرات دارویی مفید تر و بدون هیچگونه عوارض دارویی بطور طبیعی باعث درمان بیماران می گردد. در حالیکه همه می دانیم داروها همگی دارای عوارض زیادی هستند، ولی طب سوزنی بدون عوارض- به شرطی که بوسیله پزشکان دوره دیده و دارای پروانه طب سوزنی از سازمان نظام پزشکی انجام شود - خواهد بود.

دوره درمان مانند قبل 3 دوره 10 جلسه ای خواهد بود که معمولا بعداز 10 جلسه علایم بهبودی حاصل می گردد تا بیماران با امید بیشتری بتوانند دوره های بعدی درمان را ادامه بدهند.