کلینیک طب سوزنی دکتر فرهاد صبری

تلفن مطب
۲۲۸۸۵۰۹۰ - ۲۲۸۵۳۸۲۹

۸۸۷۸۴۵۵۸ - ۸۸۷۸۴۵۵۹

  ۰۹۱۲۱۲۴۰۷۷۸

 

  farhadsabri@yahoo.com

  • کلینیک طب سوزنی دکتر فرهاد صبری
Free Joomla Modules

اثر روش طب سوزنی برروی بیماریهای سیستم مغز و اعصاب، بیخوابی، دلهره، اضطراب، دلشوره -وسواس- و افسردگی بسیار خوب است و در بسیاری از مقالات دانشگاهی و سایت های معتبر پزشکی بعنوان یک روش درمانی خوب و بدون عارضه و طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد البته در مواردی که بیمار سالهاست که بصورت مزمن و طولانی مبتلا به بیماری اعصاب است هرگز نمی بایست با شروع درمان طب سوزنی داروهای قبلی خود را بطور ناگهانی قطع نماید بلکه باید اجازه دهی طب سوزنی بتدریج سیستم مغز و اعصاب وی را تنظیم نموده و حداقل بعداز 10 جلسه که میزان اندورفین-داینورفین -سروتونین و کاته کولامین های طبیعی بدن و مغز و اعصاب بالا رفت و به میزان طبیعی رسید تحت نظر پزشک خود بتدریج داروهای خود را کاهش دهد.

 

این موضوع بسیار با اهمیت است زیرا بعضی بیماران ناآگاهانه به محض شروع درمان طب سوزنی خود، داروهای خود را به اشتباه قطع می کنند که موجب بدتر شدن حال عمومی آنها می شود و به همین علت ناآگاهانه فکر

می کنند با طب سوزنی بدتر شده اند و در نتیجه طب سوزنی خود را به اشتباه خاتمه می دهند. در حالیکه مقصر خودشان بودند و نمی بایست اینقدر سریع داروی خود را کاهش داده یا قطع کنند.

برای درمان می بایست بیمار ویزیت شده تاریخچه بیماری ثبت شده سپس معاینات طب چینی انجام شده با دیدن رنگ چهره، زبان، چشم و گرفتن نبض به سندروم و اختلال اورگانهای مربوطه پی برد و سپس به روش طب سوزنی اقدام به درمان نمود .

طب سوزنی باعث تنظیم بدن، جریان خون ، چی و energyدر بدن این بیماران شده و با افزایش فاکتورهای بالا باعث بهبود خواب، بدن و رفع دلشوره و اضطراب و وسواس می شود .دوره درمان 3 دوره 10 جلسه ای خواهد بود و معمولا بعد از 19 جلسه آثار بهبودی ظاهر می شود ضمنا بیمار بایست حتما حداقل هفته ای 3 روز مراجعه نماید ولی برای بالا بردن فاکتورهای ذکر شده و نتیجه  بهتر می تواند اوایل هرروز، روزی یک یا حتی 2 جلسه را انجام دهد. باز یاد آور می شوم که این درمان می بایست بوسیله پزشک حاذق و دوره دیده و دارای مجوز از سازمان نظام پزشکی انجام شود.