کلینیک طب سوزنی دکتر فرهاد صبری

تلفن مطب
۲۲۸۸۵۰۹۰ - ۲۲۸۵۳۸۲۹

۸۸۷۸۴۵۵۸ - ۸۸۷۸۴۵۵۹

  ۰۹۱۲۱۲۴۰۷۷۸

 

  farhadsabri@yahoo.com

  • کلینیک طب سوزنی دکتر فرهاد صبری
Free Joomla Modules

اثرات طب سوزنی روی کمر درد در 2 جهت اثر می کند :

1-روی کمردردهایی که بعلت گرفتگی و اسپاسم دچار درد شدید شده اند .

2- روی بیمارانی که در اثر بیرون زده گی دیسک دچار درد وگاهی با انتشار درد به پاها که بعلت تحریک عصب سیاتیک می باشد.و علاوه بر کمر درد درد شدید توام با بی حسی از قسمت ران به پایین پا و حتی انگشتان وجود دارد .

 

در تمام این موارد ما با معاینه کمر و ویزیت بیمار از نظر طب غربی و چینی و مشاهده آزمایشات مثل عکس و MRIام-آر-آی می توانیم از اثرات طب سوزنی روی این بیماران اگاهی پیدا نموده و سپس با انجام طب سوزنی وچنانچه لازم باشد موکسا بوسیون و با کمک الکتریسیته و حتی بادکش بعلت افزایش کورتون های طبیعی بدن که ضد ورم و التهاب هستند فشار را از روی نخاع و محل دیسک برداریم که به اصطلاح دکمپرسیون گفته می شود و همچنین با افزایش مواد شبه مورفین طبیعی بدن بعلت اثرات طب سوزنی باعث افزایش اندورفین و داینورفین ها شویم و به کاهش درد بیمار کمک نماییم که با مرور زمان و انجام جلسات طب سوزنی 3 بار در هفته می توانیم به برداشتن فشار از روی دیسک و ازبین بردن درد این بیماران کمک قابل توجهی بنماییم .

پشتکار در این روش درمان بسیار اهمیت دارد. و مقالات و مطالعات زیادی در اکثر دانشگاه های دنیا روی درمان کمردرد بوسیله طب سوزنی انجام شده است، بخصوص مطالعه ای که در دانشگاه پزشکی کلن المان شده است و با جستجوی عبارت درمان کمر درد بروش طب سوزنی در موتورهای جستجو مثل گوگل، می توانید به این مقالات دسترسی پیدا نمایید.